O kancelarii

Adwokat Katarzyna Kozieł – Kozłowska jest członkiem Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie odbyła także aplikację adwokacką. Przez 4 lata była członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Od 2005 roku zdobywała doświadczenie zawodowe współpracując z wieloma renomowanymi kancelariami adwokackimi oraz radcowskimi w Poznaniu. Od 2010 roku prowadzi własną działalność prawniczą.

Kancelaria Adwokat Katarzyny Kozieł – Kozłowskiej jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która została stworzona po to, by pomagać Państwu rozwiązywać pojawiające się problemy prawne. Kancelaria działa z pasją i pełnym zaangażowaniem w powierzone jej zlecenia. Indywidualne podejście do każdej sprawy oraz umiejętność patrzenia na problem z punktu widzenia Klienta sprawia, iż pracownicy Kancelarii sumiennie i rzetelnie prowadzą każde powierzone zadanie. Działaniom Kancelarii przyświecają słowa wypowiedziane przez znanego przedsiębiorcę Sama Waltona – „Naszym celem jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz wręcz wyjątkowy poziom obsługi Klienta”. Pracownicy Kancelarii dokładają wszelkich starań, by słowa te wcielać w życie każdego dnia, pracując nad każdą z powierzonych spraw.

Aby zapewnić Klientom najwyższy poziom świadczonych usług oraz ich szeroki wachlarz, Kancelaria współpracuje z radcami prawnymi, doradcami podatkowymi, notariuszami oraz tłumaczami z województwa świętokrzyskiego.

Aby zapewnić Państwu rzetelną pomoc prawną na terenie całej Polski Kancelaria prowadzi także stałą współpracę z adwokatami i radcami prawnymi z Poznania, Krakowa oraz Warszawy.

Kancelaria udziela pomocy prawnej na terenie całej Polski, niezależnie od miejsca pobytu Klienta oraz właściwości miejscowej instytucji, przed którą toczy się postępowanie.

Katarzyna Kozieł-Kozłowska
Katarzyna Kozieł-Kozłowska
Adwokat