Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów Kancelaria świadczy porady prawne w formie on-line. Rozwiązanie to skierowane jest do osób, które potrzebują szybkiej profesjonalnej pomocy prawnej bez konieczności wychodzenia z domu.
Jak działają porady on-line?

 • Aby skorzystać z porady on-line należy wysłać maila na adres mailowy Kancelarii: kozlowska@adwokat-kielce.com, bądź wypełnić i wysłać formularz kontaktowy znajdujący się poniżej.
 • Należy dokładnie i precyzyjnie opisać stan faktyczny problemu prawnego, którego ma dotyczyć porada.
 • Kancelaria w ciągu 12 h wysyła Państwu zwrotnego maila z wyceną porady prawnej. Cena porady prawnej on-line wynosi od 50,00 zł + VAT, w zależności od stopnia skomplikowania problemu.
 • Jeżeli zdecydujecie się Państwo skorzystać z porady, należy dokonać wpłaty podanej w mailu należności na rachunek bankowy Kancelarii.
 • Kancelaria w ciągu 12 h od zaksięgowania wpłaty bądź od przesłania potwierdzenia jej dokonania wysyła do Państwa maila z opisem rozwiązania opisanego problemu prawnego.

W ramach wskazanej w mailu ceny mają Państwo także możliwość do zadawania drogą mailową kolejnych pytań w zakresie wyjaśnianego problemu prawnego.
Kancelaria dołoży wszelkich starań, aby nurtujący Państwa problem prawny został wyczerpująco wyjaśniony.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości